+38 (068) 859-57-07
+38 (099) 381-37-50

Зателефонуйте нам

rezultatmagazine@
gmail.com

Напишіть нам

«Магазин нерухомості Rezultat» — це українська компанія, яка спеціалізується на продажі квартир. За час роботи зарекомендувала себе як надійна компанія з надання ріелторських послуг для населення!

 

Хочеш в нашу команду?

Ціль: стати лідерами на ринку нерухомості.

Цінності: найбільша цінність - наша команда

 

Переваги:

1. У нас є набір інструментів, які доведено працюють на сучасному ринку нерухомості. Старі методи, холодні дзвінки — це вже пережиток минулого, залишимо їх для агентств, які не хочуть іти в ногу з часом. Ми поєднали багато технік продажу в одну, ввели новітні інструменти, які уже показують ефективність роботи, запозичуємо досвід в іноземних підприємствах. Авторські методики навчання та стажування у експертів з продажу нерухомості, навчання технологіям, які працюють на сучасному ринку продажу нерухомості.

2. Заробітна плата немає обмежень. Все залежить від Вашої старанності, активності, націленості на результат.

3. Кар'єрний ріст -  у нас вакантне місце Керівника відділу продажу, виберемо лише з тих кандидатів, які у нас працюють, керівник отримує додаткові відсотки від усіх проданих об'єктів.

4. Дружелюбний колектив, всі молоді, активні, амбіційні. Для нас дуже важливо підібрати позитивних людей, колеги - це як маленька сім'я.

5. Офіс знаходиться відразу біля метро Печерська.

6. Гнучкий графік роботи, пів дня в офісі, пів дня виїзди, робота лише на результат.

7. Офіційне працевлаштування.

Додатково:

  •  з першого дня працюємо на результат, з першого дня Ви заробляєте гроші, немає  нудного навчання та випробувальних термінів;
  • ми пропонуємо найбільший в Києві % комісії від продажу об'єкта, в порівнянні з іншими агентствами;
  • в агентстві є оператор, який публікує Ваші об'єкти на всіх доступних ресурсах, не потрібно витрачати   дуже багато часу на розміщення пропозицій на сайтах;
  • готові взяти активного пенсіонера, студентів, людей яким цікаво розвиватись і бути конкурентноспроможним на ринку праці (людей, які продавали нерухомість, залюбки беруть в будь яку сферу, так як продавці нерухомості, це - універсальні навчені бійці).

Ви ріелтор і не продали сьогодні ні однієї квартири? Потрібно замислитись  чи правильно Ви вибрали собі команду.

 

Відправляйте резюме на rezultat@i.ua

Або запис на співбесіду по телефону:

+38068 73 999 27

+38093 90 649 60