+38 (068) 859-57-07
+38 (099) 381-37-50

Зателефонуйте нам

rezultatmagazine@
gmail.com

Напишіть нам

На сьогодні   власники нерухомості при продажу своєї квартири стикаються з рядом проблем, головною яка є — чому квартира не продається. Оголошення на сайтах є, є дзвінки від агентств та “брокерів”, а квартира не продана. Все робимо як і раніше, але результату не має. Все вірно. Результату не буде.  І  ось чому?

Все змінюється і ринок нерухомості також змінився. Змінилися механізми його функціонування ,  технології продажу та купівлі нерухомості. Ситуація для власника квартири дуже складна, дуже  багато  бажають продати квартири і дуже дуже мало є бажаючих їх купити. Щоб продати   сьогодні квартиру, продавцю необхідно відповісти  на  головне питання :  Чому  саме мою квартиру повинні купити?

Потрібне щось нове, дієве, що дасть змогу продати по максимальній ціні.

Також потрібно  знайти ще дуже багато відповідей на такі питання як правильно написати оголошення,на які сайти дати, які фото, що говорити по телефону,я к себе вести на показі,я к спілкуватись з агентами та “брокерами”,а  чи взагалі потрібно з ними спілкуватись і взаємодіяти та інші питання, яких дуже  дуже  багато. А відповідей не має. Тому що, якби вони б були, то квартира була б вже продана.

Ситуація сьогодні така ,що приблизно десь на 400 квартир приходиться 1 покупець.

Таким чином,   Ви можете самостійно   знаходити відповіді на всі ці питання за власний кошт і не доотримувати гроші з продажу квартири.

А можете знайти всі ці відповіді з нами, з командою “Магазина нерухомості “Rezultat”,рахуючи свої гроші за продану нами квартиру.

Тим паче, що за все це заплатить Покупець вашої нерухомості

Сподіваємося,  зваживши  всі За та Проти,   Ви   неодмінно скористаєтесь послугами «Магазину нерухомості  “Rezultat.”.

І не забувайте: продають не сайти, а люди.

Успіхів вам!

Замовити послугу