+38 (068) 859-57-07
+38 (099) 381-37-50

Зателефонуйте нам

rezultatmagazine@
gmail.com

Напишіть нам

Кращі міста для інвестування в нерухомість

22.01.2018 / 11:46

Трійку лідерів рейтингу склали Берлін, Копенгаген і Франкфурт. Цілих чотири німецьких міста увійшли в ТОП-10. Про це повідомляє prian.ru

Рейтинг під назвою Emerging Trends in Real Estate Europe 2018 був підготовлений Urban Land Institute (ULI) and PwC.

На думку аналітиків, перевага в ньому міст Німеччини не стала несподіванкою. Наприклад, Берлін залишається найбажанішим місцем для інвестицій і девелопменту в Європі. А Франкфурт виграє від рішення Великобританії покинути ЄС, завдяки якому тут розмістять свої штаб-компанії кілька міжнародних банків.

Що стосується Копенгагена, який посів друге місце, то тут на ринку нерухомості активні як іноземці, так і місцеві жителі. Відзначається зростання зайнятості населення і кількості туристів. До того ж, саме це місто визнавали найкращим за якістю життя.

Вперше в ТОП-10 за весь час участі в дослідженні потрапив Люксембург. Повідомляється, що цей невеликий ринок нерухомості все більше приваблює завдяки сприятливому бізнес-середовищу.

Амстердам і Дублін також виграли від Брексіта. Обидва міста зараз привабливі для банків і фінансових корпорацій, які переводять сюди штат співробітників. Вони також відомі високою якістю життя і відмінною репутацією.

ТОП-10 кращих європейських міст для інвестицій в нерухомість в 2018 році:

1. Берлін

2. Копенгаген

3. Франкфурт

4. Мюнхен

5. Мадрид

6. Гамбург

7. Дублін

8. Стокгольм

9. Люксембург

10. Амстердам